OBÓZ W ZAKOPANEM

Od 26 czerwca do 6 lipca 30 osobowa grupa z Dzierżoniowa i Legnicy pod okiem sensei Marcina Staściuka, Tomasza Staściuka i Arkadiusza Gduli wzięła udział w Letnim Obozie w Zakopanem. Zakwaterowani byliśmy w Willi u Renaty, państwa Renaty i Józefa Majerczyk-Swajnos, gdzie miła gościna i pyszne jedzenie towarzyszyło nam każdego dnia.

Każdy dzień rozpoczynał się od porannego rozruchu, a kończył wieczornym przygotowaniem do egzaminu, który odbył się przedostatniego dnia w COS Zakopane. Obozowicze mieli wypełniony czas „po brzegi”, na terenach zielonych odbywały się zacięte spotkania w piłkę „kopaną”, jak to na karatetków przystało, graliśmy na boso 😀  Graliśmy również w siatkówkę, ringo, badmintona, bule, a gdy padał deszcz to w gry planszowe i karciane. Odbył się konkurs łuczniczy, w którym zwyciężył Bartek Działo tuż przez Kubą Błażejczykiem i Kacprem Majeckim. Dzięki przychylności naszego przyjaciela, sensei Grzegorza Popiołka z Tatrzańskiego Klubu, mieliśmy okazję ćwiczyć w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym, który mieści się niedaleko Wielkiej Krokwi. W trakcie obozu zdobyliśmy Morskie Oko, Nosal oraz Gubałówkę, a relaksowaliśmy się na basenie termalnym w Białce Tatrzańskiej. Ostatniego wieczoru przy ognisku odbyło się podsumowanie obozu wraz z wyróżnieniem grupowych senpai, najlepszych strzelców w konkursie łuczniczym. Grzesiek Czarnecki, Paulina Drabik oraz Lena Kondej wykazali się największą wiedzą w teście wiedzy o karate, wyróżnione zostały osoby, które napisały najciekawsze wspomnienia z obozu, były to: Klara z Martyną, Grzesiek z Hubertem oraz Lena z Pauliną, które trzymają wysoki poziom w pisaniu świetnych wspomnień obozowych.

Dziękujemy Urzędowi Miasta Dzierżoniów za dofinansowanie, a za sprawny i bezpieczny transport panu Krzysztofowi Cegłowskiemu z firmy Cegła Travel.