SENSEI PIOTR I KASIA MOCZYDŁOWSCY NA SEMINARIUM W DZIERŻONIOWIE

 

W dniach 27-28 w Dojo Dzierżoniów odbyło się XIV Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin. Zgrupowanie organizowane przez sensei Marcina i Tomasza Staściuków zgromadziło 50 zawodników pierwszego dnia i 60 zawodników drugiego dnia. Ze względu na sytuację pandemiczną w tym roku treningi odbywały się tylko w Dojo. Po sześciu latach swoją obecnością zaszczycił nas trener Kadry Narodowej, jeden z najwybitniejszych Polskich Fighterów, sensei Piotr Moczydłowski, tym razem wraz ze swoją małżonką, Mistrzynią Europy, byłą funkcjonariuszką Sił Specjalnych i instruktorką technik interwencyjnych, sensei Katarzyną Krajzą-Moczydłowską. W dzierżoniowskim Dojo gościliśmy zawodników z Częstochowy, Kalisza, Legnicy, Świdnicy, Wałbrzycha i Wrocławia.

Mastersi (nazwa klubu Piotra Moczydłowskiego) prezentowali swoje ulubione i często stosowane u siebie w Klubie metody treningowe.

Zarząd Klubu dziękuje za wsparcie finansowe: Urzędowi Miasta Dzierżoniów, Starostwu Powiatu dzierżoniowskiego, dzierżoniowskiemu OSiRowi. Dziękujemy również Krystianowi Zielińskiemu za obsługę fotograficzną oraz Ryśkowi Królikowskiemu za Obsługę medyczną (ta na szczęści nie była potrzebna :D)

Pełna galeria