TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Dnia 15 grudnia z udziałem 56 młodych adeptów karate odbył się Turniej Mikołajkowy. Zawody odbyły się w Dojo Dzierżoniów przy os. Jasnym 23. Sędzią głównym był sensei Marcin Staściuk, a zawody sędziowali: Tomasz Staściuk, Piotr Krupa, Karol Rosa oraz Oskar Gocko. Młodzi karatecy prezentowali swoje umiejętności w konkurencji pierwszego kroku (występ podczas, którego uczestnik wykonuje dowolne techniki i umiejętności, jakie nabył podczas krótkiego stażu treningowego) oraz kata (układ prezentowany przez starszych uczestników). W każdej kategori wiekowej została wyłoniona najlepsza trójka, którzy otrzymali medale.

Każdy z uczestników otrzymał paczkę od Mikołaja oraz drobne gadżety ufundowane przez Miasto i Gminę Pieszyce oraz Miasto Dzierżoniów.

Podczas otwarcia Turnieju odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatu i brązowego pasa dla wieloletniego przyjaciela Krzysztofa Zawadzkiego, który jest honorowym prezesem Naszego Klubu. Zarząd Klubu serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji w Turnieju rodzicom i sympatykom Klubu, są to: Matusiak Agnieszka, Czarnecka Anna, Królikowski Ryszard, Myśliccy Monika i Jan, Rosiński Marek oraz Szulc Paweł.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

GALERIA