XII OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM KARATE KYOKUSHIN DZIERŻONIÓW 2018 – PODSUMOWANIE

W dniach  12-13 października odbyło się XII Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin. Prowadzącymi zgrupowanie było najbardziej utytułowane małżeństwo w świecie karate: Agnieszka i Sylwester Sypień, którzy na co dzień prowadzą swój Klub we Wrocławiu. W ciągu dwóch dni seminarium zgromadziło blisko 120 uczestników z Częstochowy, Legnicy, Kalisza, Nysy, Świdnicy, Wałbrzycha, Wrocławia i gospodarzy Dzierżoniowa. Swoją obecnością zaszczycił nas najlepszy Polski kickboxer i zawodnik K1, wywodzący się z naszego stylu sensei Paweł Biszczak.

W piątek odbyły się dwa treningi z podziałem na wiek, z młodszymi adeptami zajęcia poprowadziła sensei Agnieszka, natomiast z starszą grupą ćwiczył sensei Sylwester.

W sobotę seminarium było podzielona na trzy bloki treningowe z krótkimi przerwami. Treningi były prowadzone pod kątem walki sportowej, w której „złote małżeństwo” się specjalizuje.

Odbyło się również wręczenie certyfikatów dla uczestników czerwcowego i lipcowego egzaminu. Zarząd Klubu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Seminarium: Ryszard Królikowski, Elżbieta Śmieja, Ewa Staściuk, Klaudia Staściuk Marek Rosiński oraz Tym, którzy wsparli finansowo seminarium: Urząd Miasta Dzierżoniów, Starostwo Powiatu Dzierżoniowskiego, Frankonia Poland , pan Krzysztof Zawadzki, Kam Diam, pani Ala Hasiec, Przedsiębiorstwo Handlowe, państwo Renata Drozdowska-Łyżwa i Wojciech Łyżwa, Gospodarstwo Rolne, pan Radosław Łabuda, podziękowania należą się również dla OSiRu Dzierżoniów, który był współorganizatorem imprezy.