Trening personalny

Trenerem w Studiu Treningu Personalnego jest Tomasz Staściuk – jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku trenersko-instrukorskim. Posiada uprawnienia trenera II klasy kulturystyki, ćwiczeń siłowych i fitness, instruktora odnowy biologicznej oraz instruktora karate, a przede wszystkim doświadczenie w sporcie, które towarzyszy mu od 5 roku życia.

Dla osób chętnych do skorzystania z treningu personalnego jest przystosowane Studio Treningu Personalnego o powierzchni 75 m2, na której ułożona jest mata, a na ścianach zawieszone są lustra.

Nasze studio wyposażone jest w ergometr concept 2, atlas wielofunkcyjny, stojak typu Yoke, ławka uniwersalna, zestaw hantli (13 par 2,5-32,5 kg) zestaw gryfów z obciążeniem (6 par 2,5-25 kg), zestaw kettlebells, młoty, piłki lekarskie, taśmy typu TRX, gumy oporowe, drabinka koordynacyjna, skrzynia plyometryczna, piłki bossu, piłki gimnastyczne i wiele innych.

Trening dobierany jest wg indywidualnych potrzeb i celów klienta. Na podstawie ankiety i wywiadu układany jest program treningowy, skupiający się wokół głównych potrzeb klienta, ale dbając o holistyczny rozwój podopiecznego.

Korzyści jakie płyną ze współpracy ze mną to:

nauka – poprawnie wykonana technika,

bezpieczeństwo – mniejsze ryzyko kontuzji,

świadomość –  roli aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania w codziennym życiu,

lepsze samopoczucie – zastrzyk endorfin po ciężkim treningu

motywacja i wsparcie.

CENNIK

Konsultacja bezpłatnie

Pojedynczy trening 120 zł

Pakiet 5 treningów 450 zł

Pakiet 10 treningów 800 zł

Ułożenie planu treningowego 200 zł

Jest możliwość treningu dla dwóch osób. Opłata dla drugiej osoby wynosi odpowiednio:

Pojedynczy trening 70 zł

Pakiet 5 treningów 300 zł

Pakiet 10 treningów 500 zł.