Karate

Dlaczego Karate ?

Pierwszą myślą jak nam przychodzi gdy słyszymy karate to bijatyka.
Nic bardziej mylnego, Karate to droga, droga jaka możemy podążać przez całe swoje życie. Możemy zacząć jako bardzo młody człowiek, ale jeśli zaczniesz później to nic nie szkodzi. Karate trenować może każdy, nikt nie mówi, że jest łatwo, ale jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz. Karate jest dyscypliną, w której, podczas treningów zadbamy o Twój rozwój fizyczny ale i psychiczny. Przekazujemy wartości, dzięki, którym będzie Ci łatwiej brnąć przez trudy życia codziennego.
Pamiętaj Karate to nie tylko walka z przeciwnikiem, to walka ze samym sobą, walka ze swoimi słabościami. Karate to codzienne dążenie do doskonałości, do bycia najlepszym, we wszystkich aspektach życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o karate, kliknij poniżej:

Nasz Klub to nowoczesny, funkcjonalny obiekt. W kompleksie o łącznej powierzchni 400 m kwadratowych w którym mieści się 150 metrowe Dojo (sala treningowa karate) studio treningu personalnego, gabinet masażu, biuro oraz szatnie z pełnym węzłem sanitarnym. Posiadamy również niezbędny sprzęt do zajęć, worki, tarcze, łapy, hogo i inne. Co nas wyróżnia spośród innych klubów to panująca u nas specyficzna atmosfera jaką można spotkać w tego typu obiektach w Japonii.  Trenując w naszym klubie będziesz mógł nie tylko stać się sprawniejszym fizycznie ale przede wszystkim będziesz miał możliwość zapoznania się z kulturą dalekiego wschodu.

CENNIK:

– pierwsze zajęcia gratis !
– wpisowe (opłata jednorazowa) 50 zł
– opłata miesięczna (umowa) 150 zł
– opłata miesięczna (bez umowy) 200 zł
– opłata jednorazowa 30 zł
– ulga dla drugiej i kolejnej osoby z najbliższej rodziny po podpisaniu umowy – 100 zł
– ulga dla drugiej i kolejnej osoby z najbliższej rodziny bez podpisanej umowy – 150 zł

Serdecznie zapraszamy na zajęcia !