WIADOMOŚCI

4 medale z Mistrzostw Wielkopolski

11 maja Kinga, Maja, Lena, Igor i Tomek reprezentowali nasz klub na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski, które odbyły się w Pniewach. Tomek podczas konkurencji kata pełnił funkcję sędziego, a w dalszej części zawodów sekundował swoim zawodnikom. Kindze zabrakło 0,2 pkt do finałowej tury, złoto w kata i srebro w kumite wywalczyła Lena, która skrzyżowała rękawice z dobrze przygotowaną zawodniczką z rudzkiego klubu. Maja swoją pierwszą walkę wygrała zdobywając wazari (kolano na głowę), w drugiej walce niestety uległa przeciwniczce poprzez zdobycie dwa razy wazari, co jest równoznaczne z zakończeniem rudny przed czasem. Igor swoją pierwszą walkę stoczył z wrocławianinem, który wykorzystał nieuwagę rywala i zdobył przewagę. Igor zreflektował się w drugim pojedynku, wygrywając go przez trafienie w głowę.

Serdeczne gratulacje za chęć rozwoju i łapanie nowych doświadczeń przez młodych karateków z naszego klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *