WIADOMOŚCI

XVIII Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin 21.10.2023

Dnia 21 października w Dojo Dzierżoniów odbyło się XVIII Ogólnopolskie Seminarium Szkoleniowe z udziałem 50 zawodników z Legnicy, Nysy, Świdnicy i Dzierżoniowa. Zaproszonymi prowadzącymi w tym roku byli BC shihan Andrzej Manecki 5 dan oraz jego podopieczna multi medalistka Europy i Polski sensei Daria Dobkowska-Szefer.

Na pierwszym treningu sensei Daria z pomocą sensei Andrzeja i senpai Kasi poprowadziła zajęcia dla najmłodszych organizując im różne formy aktywności fizycznej, sprawności ogólnej połączonej z elementami karate. Mimo, że trening trwał 90 minut to dzieci do ostatniej minuty były mocno skupione i zaangażowane w zajęcia.

W drugim bloku shihan poprowadził kata, na którym przerobiliśmy głównie te które będą wymagane na najbliższym Pucharze Europy w Budapeszcie.

Ostatnia część zgrupowania to trening prowadzony przez Darię i kombinacje do walki, przeplatane z ćwiczeniami wzmacniającymi, zakończone sparingami.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie organizacji seminarium starostwu powiatowemu i sponsorom: Panu Krzysztofowi Zawadzkiemu – Frankonia Poland, Aleksandrowi Terleckiemu – Dedal, Ali Hasiec – Kam Diam.

OSU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *