WIADOMOŚCI

CALISIA CUP

12 października w Kaliszu odbyła się druga edcja Ogólnopolskiego Turnieju Calisia Cup. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 26 klubów z Polski i Czech. Nasze barwy reprezentowali: Kinga Rosińska, Oliwia Piszko, Igor Nikiting, Krzysztof Socha oraz Tomek Staściuk jako sędzia.

W konkrencji kata Kinga wwalczyła srebrny medal, a pozostali stanęli na podium w kumite: Igor po dwóch wgranych walkach w tym jednej przed czasem wywalczył srebny krążek, a Oliwia po walce ćwierćfinałowej zakończonej również przed czasem zajęła trzecią lokatę, tak jak Krzsiek, który przegrał półfinał i musiał zadowolić się 3-cim miejscem.

Dziękujemy za sprawne zawody organizatorom i gratulujemy naszej młodzieży kolejnych sukcesów.